Poskytujeme jazykové kurzy. preklady. korektúry textov.

Jadro našich služieb tvorí výučba jazykových kurzov, prekladanie a korigovanie textov v jazykových kombináciách slovenčina, čeština, angličtina, francúzština, španielča, nemčina. Keďže naším cieľom je poskytovať kvalitné služby za prijateľnú sumu a ku klientom pristupovať individuálne, v prípade záujmu o iné jazyky máme k dispozícii aj externých lektorov, prekladateľov a lingvistov.


Kto sme

Naša spoločnosť ponúka preklady a jazykové kurzy pre verejnosť, firmy či jednotlivcov. Prekladáme z a do angličtiny, španielčiny, francúzštiny a nemčiny. Naše preklady vždy kontrolujú native speakeri. Kvalitná výučba jazykov, či možnosť dať si ušiť kurz na mieru – to všetko je u nás garantované špičkovými slovenskými aj zahraničnými lektormi s dlhoročnými skúsenosťami. Na Vašej spokojnosti si budujeme dobré meno.

Nie sme iba bežná jazyková škola, ku každému klientovi pristupujeme individuálne a vieme sa plne prispôsobiť jeho požiadavkám. U nás je možné dať si špecificky vypracovať individuálny plán jazykového kurzu. Môžete si vybrať napríklad jazykové kurzy s rôznym odborným zameraním alebo jazykový kurz zameraný na vybrané konverzačné témy, či napríklad kurz francúzštiny a angličtiny orientovaný predovšetkým na gramatiku. Ak teda máte záujem napríklad o konverzácie v cudzom jazyku, či špeciálne odborné obchodné, právne či ekonomické jazykové kurzy – príďte k nám a vyskladajte si svoj vlastný jazykový kurz. V prípade, že by ste mali záujem o viacero jazykových kurzov a každý s iným zameraním, aj v tomto Vám vieme vyhovieť.

Čo vravia Naši Klienti?